info@experservisi.com
+902125723333 / 05326556543

Hakkımızda

Hakkımızda

HakkımızdaTarihçe

Toti Bilgisayar Ltd., 1997 yılında Türkiye’nin Elektronik ve Bilgi İşlem Açığında katma değer yaratmak amacıyla kuruldu.

Geçen yıllarla hızla kendisini geliştiren Toti Bilgisayar Ltd., öncelikle kendi bölgesinde lider konuma geldi. Sürekli ve istikrarlı büyümesini müşteri odaklı çalışması sayesinde gerçekleştiren Toti Bilgisayar Ltd. personeline ve bilgi birikimine yaptığı yatırımla sektörde söz sahibi bir proje firması oldu.

1999 yılından günümüze Exper’in ana bayisi ve Yetkili Teknik Servisi olmayı sürdürmektedir. 2008 yılından itibaren WOON/SUNNY Bilgisayar satışını ve teknik servisini de bünyesine katan firmamız artan bir grafik ile büyümeye devam etmektedir. Şu anda Halkalı (Merkez) noktasından siz değerli müşterilerimize TSE hizmet kalitesiyle hizmet sunmaktayız. Kalite politikamız için tıklayınız.

Toti Bilgisayar LtdInterpro pazar araştırma şirketinin yaptığı araştırmaya göre 2000 yılında Türkiye’deki ilk 500 bilişim şirketi arasında 418 inci sırada yer almış, 2001’de 304 üncü sıraya yükselmiştir. Bugün, 15 kişiyi aşan profesyonel kadrosu ile Toti Bilgisayar Ltd., özellikle Satış-Teknik Destek, ADSL, ISDN, Web Sayfaları Projeleri üzerine geliştirdiği çözümlerini doğrudan müşterilerine sunmaktadır.

Bünyesinde bulundurduğu Microsoft Sales Specialist ile Bilgisayar sektörünün tartışmasız yazılım lideri Microsoft ile entegre olarak Global çapta çalışma hedefinde ilerlemektedir. Komple çözüm + Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti felsefesi ile çalışan Toti Bilgisayar Ltd., projelerinde; tek bir kartuş alımıyla, şehirlerarası sistem entegrasyonuna aynı hassasiyeti ve müşteri memnuniyetini gözetmektedir.

Satış, Proje Geliştirme (Yazılım-Donanım), Müşteri Hizmetleri (Teknik Servis ve Yazılım Destek), Sarf Malzemeleri ve İdari Hizmetler departmanları ile her zaman etkili, hızlı, dürüst ve güler yüzlü hizmet vermeyi kendine amaç edinen Toti Bilgisayar Ltd., inanıyoruz ki; daima müşterileri ile birlikte, müşterilerinin desteği ile yükselmeye ve büyümeye devam edecektir.

Toti Bilgisayar Ltd. anahtar teslimi projeler üretir. Bir projede karşınızda birçok muhatabınız değil, sadece Toti Bilgisayar Ltd. vardır. Toti Bilgisayar Ltd.'den projeniz ile ilgili tüm mal ve hizmetlerin, en kalitelisini satın alabilirsiniz. Örneğin,
 

  • Kendi alanlarında en kaliteli ve en ekonomik tüm ürünlerin temsilcilikleri veya yetkili satıcılıkları,
  • Bu ürünler konusunda yetiştirilmiş kadro, yedek parça ve sarf malzemesi,
  • İleri düzeyde Web yazılım desteği,
  • Kendi alanlarında uzman proje ortakları veya kaliteli taşeronlar
  • Tüm bu faktörleri bir araya getiren "Sistem Bütünleştirici" proje yönetimi yaklaşımı ve kurulan bu projelerin yaşatılması için mükemmel bir destek ve HelpDesk organizasyonu.


Toti Bilgisayar Ltd.'ın yazılmalarının çoğunu kendisi üretmesi nedeni ile, müşteriler için gerekli değişiklikleri anında yapabilmesi de mümkündür. Ayrıca Toti Bilgisayar Ltd., sözleşmeli müşteri desteğinde; sektörel destek elemanları, CallCenter uygulamaları ile 24 saat destek, cihaz takası, Internet, HelpDesk (modem bağlantısı) gibi tüm modern destek metotlarını uygulamaktadır. Tüm bu destekleri ingilizce olarak da verebiliriz.